Ieva Ūbele, producente, Ruckas mākslas rezidenču centra vadītāja

Ieva sāka strādāt audiovizuālajā jomā 2006. gadā un pēdējās desmitgades laikā ir producējusi vairāk nekā 20 vizuālās un audiovizuālās jomas projektus, tajā skaitā, dokumentālās filmas par sociāliem un vides jautājumiem, izglītojošas filmas, kā arī dokumentālās fotogrāfijas izstādes un grāmatas. Ieva ir strādājusi arī kā vairāku foto albumu redaktore un dokumentālo filmu scenārija autore un montāžas režisore. Ieva ir atbildīga par Ruckas mākslas rezidenču stratēģisko attīstību, starptautisku sakaru veidošanu, jaunu projektu attīstīšanu un finansējuma piesaisti. Ieva vada Ruckas mākslas rezidenču centra ikdienas darbu un strādā ar rezidējošiem māksliniekiem, producējot viņu izstādes, uzstāšanās un performances.

Oskars Goba, Ruckas mākslas rezidenču centra projektu vadītājs

Oskars ir beidzis Latvijas Kultūras akadēmijas kultūras menedžmenta un radošo industriju programmu un ar projektu vadību nodarbojas kopš 2013. gada, pēdējo piecu gadu laikā audiovizuālajā jomā ir darbojies dažādos mākslas un kino projektos, organizējot izstādes un performances Latvijā, Ukrainā un Austrijā un koordinējot procesus starptautisku Nīderlandes un ASV TV seriālu ražošanas posmos Latvijā, Norvēģijā un Itālijā. Oskars ir atbildīgs par mākslas rezidenču norisi Ruckas mākslas rezidenču centrā, jaunu projektu īstenošanu, komunikāciju un dažādu projektu aktivitāšu publicitāti.

 

Kaspars Goba, režisors, Ruckas mākslas rezidenču centra dibinātājs

Kaspars Goba ir dokumentālo filmu režisors un fotogrāfs. Kopš 1996. gada viņš ir strādājis kā scenārija autors, režisors, operators un producents pie vairāk nekā 20 filmām, kas saistītas ar sociāliem un vides jautājumiem. Viņa dokumentālā filma Seda. Purva ļaudis (2005) bija kopprodukcija ar Vācijas filmu studiju filmtank hamburg GmbH Vācijas televīzijas kanālam ARTE/NDR; Latvijā filma saņēma Lielā Kristapa balvu kā Laikmeta labākais dokuments. Viņa filma homo@lv (2010) bija pirmā dokumentālā filma no Latvijas, kas tika izrādīta Berlīnes Starptautiskajā filmu festivālā. 2018. gadā Kaspars pabeidza darbu pie filmas Inga dzird, kuras starptautiskā pirmizrāde 2019. gadā notika HotDocs Starptautiskajā filmu festivālā Kanādā. Kaspars šobrīd strādā pie savas jaunās dokumentālās filmas Gaļas cena.