Aprites ekonomikas lekcijas un darbnīcas

Projekta “Ruckas mākslas fonda darbības stiprināšana un sabiedrības iesaistes veidošana aprites ekonomikas jomā” mērķis ir stiprināt Ruckas mākslas fonda kapacitāti darbā ar sabiedrības izpratnes veidošanu par bezatkritumu dzīvesveida un aprites ekonomikas tēmām un paaugstināt Cēsu novada un citu Latvijas novadu iedzīvotāju zināšanu un prasmju līmeni šajās tēmās. Lai sasniegtu šo mērķi, projekta ietvaros tika noorganizēt trīs lekcijas un trīs praktiskas darbnīcas par bezatkritumu dzīvesveidu un aprites ekonomikas principu izmantošanu mākslā, kultūrā, izglītībā un uzņēmējdarbībā 

Projekts tapis ar Sabiedrības integrācijas fonda no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem finansiālu atbalstu.

Tiešsaistes lekcija “Dizaina domāšana: aprites ekonomika mākslā un kultūrā”

Tiešsaistes lekcija “No zvejas tīkla līdz peldkostīmam: aprites ekonomika uzņēmējdarbībā”

Tiešsaistes lekcija “Aprites ekonomika mācību iestādēs”

Darbnīca “Bezatlikumu kulinārijas meistarklase”

Plastmasas pārstrādes darbnīca skolēniem

Tekstila batikošanas darbnīca

Saistītās ziņas

Aicina uz tekstila batikošanas darbnīcu

Aprites ekonomikas vasaras skolas ietvaros 2021. gada 17. septembrī no plkst. 18:00 līdz 19:00 Ruckas muižas pagalmā, Piebalgas ielā 19, Cēsīs notiks bezmaksas tekstila batikošanas darbnīca Darbnīcā iepazīsies ar vienkāršiem risinājumiem, kā pagarināt sava galdauta, krekliņa vai aizkaru dzīvi. Dodiet otro iespēju savam tekstilam, batikojot to ar melnas tintes palīdzību!

Read more

Aicinām skolēnus uz plastmasas pārstrādes darbnīcu

2021. gada 4. septembrī no plkst. 12:00 līdz 14:00 Ruckas mākslas fonds organizē bezmaksas plastmasas pārstrādes darbnīcu skolēniem. Darbnīcas dalībnieki uzzinās, kā rodas plastmasa, mācīsies atpazīt dažādus plastmasas veidus un to labās un sliktās īpašības, sapratīs, kā samazināt plastmasas patēriņu, un ko darīt ar plastmasas atkritumiem, ja tādi tomēr rodas.

Read more