Ieva Goba, producente, Ruckas mākslas rezidenču centra vadītāja

Ieva sāka strādāt audiovizuālajā jomā 2006. gadā un pēdējās desmitgades laikā ir producējusi vairāk nekā 20 vizuālās un audiovizuālās jomas projektus, tajā skaitā, dokumentālās filmas par sociāliem un vides jautājumiem, izglītojošas films, kā arī dokumentālās fotogrāfijas izstādes un grāmatas. Ieva ir strādājusi arī kā vairāku foto albumu redaktore un dokumentālo filmu scenārija autore un montāžas režisore. Ieva ir atbildīga par Ruckas mākslas rezidenču stratēģisko attīstību, starptautisku sakaru veidošanu, jaunu projektu attīstīšanu un finansējuma piesaisti. Ieva vada Ruckas mākslas rezidenču centra ikdienas darbu un strādā ar rezidējošiem māksliniekiem, producējot viņu izstādes, uzstāšanās un performances.

Līna Bērziņa, producente, Ruckas mākslas fonda valdes locekle


Līna Bērziņa ir beigusi Latvijas Kultūras akadēmiju, iegūstot grādu audiovizuālajās mākslas, un viņai ir vairāk nekā 15 gadu producēšanas pieredze sākot no animācijas filmām un beidzot ar dokumentālajām filmām un TV raidījumiem. Strādājot Ruckas mākslas fondā, Līna ir producējusi vairākas dokumentālās filmas un vienu televīzijas raidījumu.

Kaspars Goba, režisors, Ruckas mākslas rezidenču centra dibinātājs

Kaspars Goba ir dokumentālo filmu režisors un fotogrāfs. Kopš 1996. gada viņš ir strādājis kā scenārija autors, režisors, operators un producents pie vairāk nekā 20 filmām, kas saistītas ar sociāliem un vides jautājumiem. Viņa dokumentālā filma Seda. Purva ļaudis (2005) bija kopprodukcija ar Vācijas filmu studiju filmtank hamburg GmbH Vācijas televīzijas kanālam ARTE/NDR; Latvijā filma saņēma Lielā Kristapa balvu kā Laikmeta labākais dokkuments. Viņa filma homo@lv (2010) bija pirmā dokumentālā filma no Latvijas, kas tika izrādīta Berlīnes Starptautiskajā filmu festivālā. 2018. gadā Kaspars pabeidza darbu pie filmas Inga dzird, kuras starptautiskā pirmizrāde 2019. gadā notika HotDocs Starptautiskajā filmu festivālā Kanādā. Kaspars šobrīd strādā pie savas jaunās dokumentālās filmas Gaļas cena.